Y4PC COMPUTER EXPERTS 1000 200

 


הצטרפו אל +900 גולשים, המקבלים עדכונים שוטפים על תוכן עדכני ובלעדי של חדשות, מדריכים וסיקורים למחשבים ולסלולר


Joomla Extensions powered by Joobi

Written on 14/07/2020, 07:08 by טוני מלינקוביץ'
how-to-buy-the-right-graphics-card-in-2020אם אתם מתכננים לקנות או לבנות מחשב גיימינג חדש, אתם עשויים לגלות שבעבור משחקים רבים לכרטיס המסך יש תפקיד חשוב יותר מאשר למעבד. יחד עם זאת, לא...
Written on 13/07/2020, 05:48 by Y4PC
how-to-quickly-switch-to-windowed-mode-in-pc-gamesמצב 'חלון' או 'Windowed' באנגלית הוא מצב שבו המשחק שבו אתם משחקים רץ בחלון קטן, שאגב, ניתן להגדיל או להקטין לפי הצורך, והוא לא משתלט על כל המסך...
Written on 12/07/2020, 05:44 by Y4PC
how-to-add-music-to-instagram-storyלפני כשנתיים, אינסטגרם הכריזה על תכונה חדשה באפליקציה והיא הוספת מוזיקה לסטוריז. משתמשים רבים מרחבי העולם התרגשו מהבשורה והחלו להוסיף שירים...
Written on 08/07/2020, 05:41 by Y4PC
what-is-wear-osכולם כבר מכירים את מערכת ההפעלה של גוגל - אנדרואיד, אבל האם ידעתם שלגוגל יש גם מערכת הפעלה המותאמת במיוחד לשעונים חכמים ? הכירו את...
Written on 05/07/2020, 05:41 by Y4PC
how-to-reset-windows-10-to-factory-settingsהמחשב הנייח או הלפטופ שלכם כל הזמן נתקע באמצע העבודה ? או אולי לוקח לו יותר מידי זמן להגיב לפעולות מסוימות או להריץ תוכנות שעד לפני מספר שבועות...
Written on 02/07/2020, 05:44 by מיכל אברמוביץ'
3-ways-how-to-make-money-online-in-2020אז איך עושים כסף מהאינטרנט ב- 2020 ? אלפי גולשים כבר גילו את הדרך לעשות כסף מהבית, במינימום השקעה ועם יציבות שאין היום אפילו לשכירים. כשמיליונים...
Written on 01/07/2020, 05:35 by יאיר מור
the-9-best-features-coming-to-apples-ios-14אלה מכם שמשתמשים באייפון מן הסתם כבר התרגלו לממשק שלו ולא מסוגלים לדמיין לעצמם שימוש בממשק אחר. אלא שבקרוב תיאלצו לשקול את העמדה הזו מחדש, מפני...
Written on 30/06/2020, 05:14 by Y4PC
the-complete-history-of-grand-theft-autoGTA הוא קיצור של Grand Theft Auto, שזה בעצם שם הקוד המשטרתי בארה"ב למקרים של גניבת רכב. אז אפשר להגיד שכבר מהשם יכולנו בזמנו להבין שהמשחק הולך...
Written on 28/06/2020, 05:24 by Y4PC
how-to-install-the-ios-14-beta-on-iphoneלפני מספר ימים (ג', 23.6), הציגה אפל את מערכת ההפעלה החדשה שפיתחה עבור מכשירי ה- iPhone וה- iPad, בכנס המפתחים השנתי WWDC ששודר בלייב בערוץ...
Written on 25/06/2020, 05:52 by Y4PC
how-to-get-siri-to-announce-the-caller-name-on-incoming-callsתארו לכם שאתם באמצע פעילות גופנית, האוזניות נמצאות בתוך האוזניים, האייפון נמצא בתוך נרתיק ריצה שצמוד עם רצועת יד לזרוע שלכם ואתם מאזינים למוזיקה...

מדריך למתחילים: הגדרת שעה ותאריך, והצגת השעה במדינות נוספות בווינדוס 10

מכירים את זה שאתם מסתכלים על השעה והתאריך במחשב ופתאום אתם שמים לב שהם בכלל לא מכוונים ? למרות ש- Windows 10 בדרך כלל מגדירה את התאריך והשעה באופן אוטומטי, לפעמים, מסיבות כלשהן היא לא מגדירה אותם בצורה נכונה, או שהמעבר בין שעון חורף לקיץ ולהיפך לא מתבצע בזמן. אגב, תאריך ושעה לא נכונים יכולים גם לגרום לכל מיני הודעות שגיאה במהלך הגלישה באינטרנט למשל, שזו אחת התקלות הנפוצות שיש כיום ורק הגדרה נכונה שלהם תסדר את זה.

איך משנים את התאריך והשעה ב- Windows 10

במדריך זה נסביר בצורה הכי ברורה ופשוטה איך לכוון את התאריך והשעה במחשב בצורה ידנית וגם כיצד לאפשר למערכת ההפעלה לכוון אותם אוטומטית. אז כפי שרשמנו בכותרת, המדריך הזה מיועד בעיקר למתחילים אבל יכול להיות שנחדש כמה דברים למשתמשים המתקדמים שביניכם מפני שאנחנו הולכים להסביר כאן על כל האפשרויות השונות להגדרת שעה ותאריך, וגם נסביר איך להוסיף שעונים של מדינות נוספות בעולם.

1. לחצו קליק ימני בעכבר על השעה והתאריך המופיעים בשורת המשימות בווינדוס 10 --> בתפריט שנפתח בחרו באפשרות 'כוונן תאריך/שעה'.

הערה: ניתן גם להגיע להגדרות השעה והתאריך על ידי לחיצה על סמל ההתחל שמופיע בשורת המשימות, לאחר מכן, לחצו על סמל ההגדרות ובתפריט שנפתח בחרו באפשרות 'זמן ושפה'.

כיוון תאריך ושעה בווינדוס 10

2. בחלון שנפתח יופיעו מספר אפשרויות:

- קבע שעה באופן אוטומטי: הפעלת אפשרות זו תאפשר לווינדוס להגדיר את השעה באופן אוטומטי.

- הגדר אזור זמן באופן אוטומטי: תוכלו לאפשר למערכת ההפעלה להגדיר אוטומטית את אזור הזמן לפי המדינה שבה אתם נמצאים כעת.

- הגדר את התאריך והשעה באופן ידני: אם אתם לא מעוניינים שמערכת ההפעלה תגדיר אוטומטית את התאריך והשעה, תוכלו להגדיר אותם בעצמכם. שימו לב, אם האפשרות 'קבע שעה באופן אוטומטי' פעילה, לא תוכלו להגדיר את התאריך והשעה באופן ידני.

- סנכרן את השעון שלך: ניתן לבצע סנכרון ידני לשעון על ידי לחיצה על האפשרות 'סנכרן כעת' שמופיעה מתחת ל- 'סנכרן את השעון שלך'.

- אזור זמן: תוכלו לקבוע את אזור הזמן שלכם באופן ידני. שימו לב, אם האפשרות 'הגדר אזור זמן באופן אוטומטי' פעילה, לא תוכלו להגדיר אזור זמן באופן ידני אלא מערכת ההפעלה תגדיר אותו עבורכם.

- התאם אוטומטית לשעון קיץ: כאשר האפשרות הזו פעילה, מערכת ההפעלה תעבור אוטומטית משעון חורף לשעון קיץ ולהיפך.

עכשיו זו כבר הבחירה שלכם, האם לסמוך על ווינדוס ולהפעיל את כל ההגדרות האוטומטיות להגדרת תאריך ושעה או לעשות זאת בעצמכם באופן ידני.

כדי להגדיר את השעה והתאריך באופן ידני, קודם בטלו את האפשרויות 'קבע שעה באופן אוטומטי' ו- 'הגדר אזור זמן באופן אוטומטי'. לאחר מכן, לחצו על האפשרות 'שנה' שמופיעה מתחת ל- 'סנכרן את השעון שלך'.

הגדרת תאריך ושעה באופן ידני במערכת ההפעלה Windows 10

2. הגדירו תאריך ושעה נכונים ולחצו על 'שנה' לאישור ושמירת השינויים.

שינוי שעה ותאריך ב- Windows 10

כעת תוכלו לראות שהתאריך והשעה המופיעים בשורת המשימות מוגדרים בצורה נכונה.

הגדרה אוטומטית של תאריך ושעה

אם אתם מעוניינים שמערכת ההפעלה תגדיר עבורכם את התאריך והשעה באופן אוטומטי, בצעו את הפעולות הבאות:

1. ראשית כל, הפכו את האפשרויות הבאות לפעילות: 'קבע שעה באופן אוטומטי''הגדר אזור זמן באופן אוטומטי' ו- 'התאם אוטומטית לשעון קיץ'.

2. לאחר מכן, לחצו על האפשרות 'תאריך, שעה ועיצוב אזורי'.

הגדרת מדינה או אזור ותבנית אזור

3. וודאו שתחת 'מדינה או אזור' מופיע 'ישראל' --> וודאו גם שתחת 'תבנית אזור' מופיע 'מומלץ [עברית (ישראל)]'.

הגדרת אזור זמן של ישראל

לאחר מכן, התאריך והשעה אמורים להופיע בצורה תקינה.

הוספת שעונים של מדינות שונות מרחבי העולם

מערכת Windows מאפשרת לכם להוסיף עוד שני שעונים נוספים שיציגו את השעה בכל מדינה שתבחרו, כך שאם למשל תרצו לדעת מה השעה בארצות הברית וגם ברוסיה, תוכלו פשוט ללחוץ על השעון בשורת המשימות או רק להעביר את הסמן של העכבר עליו והשעה במדינות הללו תופיע על המסך.

1. הגיעו להגדרות תאריך ושעה (מוסבר בסעיפים 1 ו- 2 בשינוי תאריך ושעה) --> לחצו על האפשרות 'הוסף שעונים עבור אזורי זמן שונים'.

הוספת שעונים עבור אזורי זמן נוספים

2. בחלון שנפתח לחצו על לשונית 'שעונים נוספים' --> לאחר מכן, סמנו V בתיבה העליונה שלידה כתוב 'הצג שעון זה' --> בחרו את אזור הזמן של המדינה שאתם מעוניינים להציג השעה הנוכחית שלה --> לאחר מכן, הקלידו את שם המדינה בתיבה 'הזן שם תצוגה'.

בצעו את אותו תהליך בידיוק בשעון השני שמופיע בחלק התחתון של החלון, כך שבסופו של דבר תוכלו לקבל את השעה בשני אזורים שונים. לאחר מכן, לחצו על 'אישור' לשמירת השינויים.

הצגת השעה במדינות נוספות בעולם בווינדוס 10

כעת, כדי לראות מה השעה במדינות שבחרתם, העבירו את הסמן של העכבר על התאריך והשעה המופיעים בשורת המשימות ולאחר מכן תוכלו לראות מה השעה בכל אחת מהמדינות שהגדרתם, וגם מה השעה במדינה שלכם.

איך מציגים את השעה במדינות שונות ברחבי העולם דרך ווינדוס 10

ניתן גם ללחוץ על התאריך והשעה שמופיעים בשורת המשימות ואז תוכלו לראות מה השעה בכל אחת מהמדינות שבחרתם.

Comments powered by CComment